۵ نکته برای نگهداری سقف حبابی

۵ نکته برای نگهداری سقف حبابی

۵ نکته برای نگهداری سقف حبابی

سقف حبابی علاوه برا اینکه به هر خانه ای نور طبیعی را هدیه می دهد در احساس به بزرگ تر شدن فضا کمک می کند اما درست مثل هر وسیله ای نیازمند نگهداری صحیح و اصولی است که در طول زمان حفظ شود

معمولا، هر زمانی که وقت دارید به خصوص قبل از فصل های سرد سال همانند پاییز و زمستان به بررسی این نورگیر ها حبابی بپردازید.

نگهداری از سقف حبابی

نگهداری از سقف حبابی

امروز ما پنج نکته در نگهداری و تعمیر پنچره و سقف های حبابی را اشاره می کنیم که این کار برای شما ساده تر شود.

ایمنی – نکته یک مورد توجه همیشگی شما.سقف های حبابی طوری طراحی شده اند که در مقابل وزن انسان ، نردبان و … تحمل چندانی نداشته و بنابراین باید از فشار بر سطح این سقف ها خودداری کرد.

تمیزکردن – مانند هر سطح ، پنجره وسقف های حبابی کثیف خواهد شد. این کار بهتر است در روزهای گرم سال انجام شود که نتیجه بهتر خواهد بود.شما ابتدا نیازمند این هستید که آنها از چه موادی ساخته شده اند.

قسمت منحنی سقف های حبابی معمولا از آکریلیک ، LEXAN، پلی کربنات و غیره ساخته شده اند.برای پنجره ها و سقف های حبابی تنها از آب و صابون رقیق و یک پارچه نرم و بدون پرز استفاده کنید. معمولا دراخل پنجره ها نیازمند تمیز کردن نیست و گرنه با همان روش قبل ، داخل پنجره ها را هم پاک کنید.

هرگز از پاک کننده های شیشه و هر چیز با پایه الکل استفاده نکنید . هرگز از پاک کننده های ساینده و یا بسیار قلیایی استفاده نکنید که با این کار نورگیرها به زودی فرسوده میشوند. هرگز از وسیله آهنی یا هر ابزار تیز دیگر برای تمیز کردن این پنجر ها استفاده نکنید.

برای پاک کردن هرگز از فشار آب بسیار بالاو موادی مثل بنزین ، گازوئیل ، نفت سفید ، استون و غیره استفاده نکنید .

چک کردن نشت آب – از تیغه های پلاستیکی اطراف پنجره ها برای هرگونه نشت مطمئن شوید. اگر موردی را پیدا کردید نگران نشوید معمولا این مورد احتمال وقوع دارد. گاهی مواقع پلاستیک ها اطراف پنجره ها تا می شود که می توانید به حالت اولیه برگردانید و خودتان هم به تعویض آن بپردازید یا اینکه با ما تماس بگیرید

شکستی حبابها – در صورتی شکستی سقف به هر دلیل یا هرگونه ترک در آن نیازمند تعویض آن قسمت هستید که باید از یک متخصص کمک بگیرید و یا اینکه با ما تماس بگیرید.

جک پنجره – برخی از پنجره ها برای بازکردن یک جک دارند برای اطمینان از سالم بودن چند بار آنها را بازو بسته کنید.

 تست موتور– در صورتی که پنجره شما برای بازو بسته کردن موتوردارد حتما آن را چک کنید چرا که این مورد در زمستان و پاییز می تواند بسیار دردسرساز باشد.

اگر شما متوجه مشکل عمده ای با نورگیر خود شدید از یک حرفه ای آموزش دیده کمک بگیرید که این مشکل را حل کند. در مورد نگهداری و تعمیرات ما در اسرع وقت در خدمت شما هستیم

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *