دکوارسیون خانه با سقف حبابی- قسمت دوم

دکوارسیون خانه با سقف حبابی- قسمت دوم

دکوارسیون خانه با سقف حبابی- قسمت دوم

همانطور که در قسمت اول دکوارسیون خانه با سقف حبابی ملاحظه کردید نمونه هایی از دکوارسیون خانه هایی که با استفاده از سقف حبابی کار شده بود که به زیبایی و افزایش نور طبیعی خانه کمک بسیاری کرده بود. در این قسمت در خدمت شما هستیم با ۵ طرح دکوارسیون دیگر که شما می توانید آنها را در منازل مسکونی خود اجرا کنید.

سقف نشیمن با سقف حبابی

سقف نشیمن با سقف حبابی

در تصویر ما یک اتاق نشیمن بسیار زیبا داریم با سقف و دیواری  به رنگ سفید و پنجره هایی بزرگ و که با استفاده از پارکت کف اتاق پوشش داده شده است. همچنین با استفاده ار سقف حبابی که در مرکز اتاق قرارگرفته است نورپردازی بسیار مناسبی به وجود آورده است به نحوی که در تمام طول روز اتاق به هیچ وسیله روشنایی نیازمند نیست . پوشش پارکت می توانند با پوشش سرامیک های قطع بزرگ هم جایگزین شود

 

سقف آشپزخانه

 

 

تصویرساخت و بازسازی یک آشپزخانه را مشاهده می کنید که از ادغام اتاق و آشپزخانه اصلی به وجود آمده است . کف اشپزخانه با استفاده از کاشی هایی با طرح سنگ و و بدنه کابینت ها با استفاده از MDF ساخته شده است و همچنین برای رویه کابیت ها از سنگ گرانیت استفاده شده است و برای پوشش بخش هایی از سقف از چوب بامبو استفاده شده است همچنین در مرکز سقف با استفاده از یک نورگیر بسیار زیبا و پنجره هایی بزرگ در اطراف زیبایی محیط دو چندان شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 دکوارسیون خانه با سقف حبابی

دکوارسیون خانه با سقف حبابی

یک اتاق نشیمن با طراحی نوین به همراه رنگ دیوارها و سقف و ساخت یک قفسه کتاب با اشکال هندسی متفاوت و همچنین پوشش زیبای سقف اتاق با سقف حبابی که به دلایل فنی در گوشه اتاق جای گرفته است .

 

 

سقف راه پله

سقف راه پله

 

 

در تصویر یک پلکان بسیار زیبا با استفاده از پله های از جنس چوب و فلز را مشاهده می کنید که با اتاقهای خواب طبقه بالا وصل می شود. صاحب خوش ذوق این خانه با استفاده از نورگیرحبابی یک منبع نور بسیار فراوان همان طور که در تصویر مشاهده می کنید به خانه ی زیبای خود اضافه کرده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سقف حبابی در راهرو

سقف حبابی در راهرو

 

 

راهروی درب خروجی یک منزل دولوکس را در تصویر می بینیم که با استفاده از سقف های حبابی در سقف آن از تاریکی های معمول ، راهرو ها جلوگیری به عمل آمده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


صفحات توصیه شده توسط مدیر سایت :

طراحی خانه با سقف پلی کربنات – قسمت اول

طراحی خانه با سقف پلی کربنات – قسمت دوم

طراحی خانه با سقف پلی کربنات – قسمت سوم

طراحی خانه با سقف پلی کربنات – قسمت چهارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *